Apie mus     Kontaktai     Produktai          Pradžia    
 

Apie Mus

     Firma UAB ,,KoLiz“ įeina į kompanijų grupę ,,KoLiz Group“, kurioje yra UAB ,,KoLiz“ kaip motininė kompanija ir kelios dukterinės įmonės, dirbančios šiose pagrindinėse, tradicinėse verslo kryptyse:

 - Pramoninės siuvimo įrangos tiekimas: CP OOO ,,Siuvimo įrangos centras“, Maskva, Rusija (http://www.sewingcentre.ru); CP OOO ,,Siuvimo įrangos centras“, Zaporožis, Ukraina (http://www.sewingcentre.com.ua/index.htm); COOO ,,KoLiz“, Minskas, Baltarusija.

- Didmeninė ir mažmeninė rankinių laikrodžių prekyba: UAB ,,KoLiz Laikrodžiai“, Vilnius, Lietuva (http://www.chronos.lt).

- Rankinių laikrodžių eksploatacija ir gamyba: CP UAB ,,KoLiz-Vostok“, Vilnius, Lietuva (http://www.vostok-europe.com).

     UAB ,,KoLiz“ įkurta 1991 metais ir šiandien yra viena iš didžiausių ir labiausiai patyrusių pramoninės siuvimo įrangos, siuvimo adatų, atsarginių dalių ir kitų reikmenų tiekėja Baltijos šalyse. Mes esame Lengvosios pramonės įmonių asociacijos narys.

     Mūsų pagrindinis darbo tikslas (firmos misija) - padėti siuvimo įmonėms būti konkurencingomis, mažinti jų išlaidas, didinti gamybos efektyvumą ir didinti jų pelną.

     Per darbo laiką Baltijos šalių, Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos rinkoje mes įgavome didelę darbo patirtį. Kompanijos pastovių klientų gretose yra tokios kompanijos kaip: Lietuvoje - ,,Utenos trikotažas“, ,,Audimas“, ,,Devold“, ,,LTP“, ,,Camira Fabrics“...; Latvijoje - ,,Lauma“, ,,New Rosme“, ,,Rita“, ,,Vaide“...; Estijoje - ,,Troll Balti“, ,,Otto Bock“...; Rusijoje - ,,Palmeta“, ,,Rus“, ,,Tvoe“, ,,Dikaja Orchideja“, ,,Evrazija“, ,,Toljatinskij trikotaž“, ,,Krasnaja zaria“, ,,Volžskaja tekstilnaja kompanija“...; Ukrainoje - ,,Mrija“, ,,Utg-Ukraina“...; Baltarusijoje - ,,Svitanak“, ,,Milavitsa“, ,,Kim“, ,,Kupalinka“, ,,Džimil“, ,,Dinamoprogram“, ,,Konte“, ,,Delomir-Praktik“ ir daugelis kitų...

     Pagrindinė mūsų įmonės specializacija - glaudus bendradarbiavimas su trikotažinėmis įmonėmis, gaminančiomis apatinį trikotažą, viršutinius trikotažo gaminius, sportinę aprangą, kojinių produkciją ir pan. Šioje srityje įmonė įgavo didelę patirtį ir gali įveikti įvairius uždavinius - nuo vienkartinių įrangos tiekimų iki kompleksinių sprendimų realizacijos, įskaitant technologinių procesų apskaičiavimą ir siuvimo srautų projektavimą, taip pat būtinos technologinės įrangos tiekimas bei mašinų perdirbimas, siuvimo mašinų paleidimas darbo vietoje, technologinio personalo ir siuvėjų (operatorių) apmokymas, garantinis ir pogarantinis įrangos aptarnavimas. Įmonės specialistai įvykdė didelius, pasisekusius projektus – tai technologiniai patobulinimai lyderiaujančiose siuvimo įmonėse Baltijos šalyse, Rusijoje, Baltarusijoje ir Ukrainoje atsižvelgiant į konkrečią šalies specifiką.

     Pagrindinė strateginė įmonės partnerė yra Japonijos firma ,,YAMATO SEWING MACHINE MGF“ (http://www,yamato-europe.de), kurios oficialus atstovas Baltijos šalyse yra UAB ,,KoLiz“. Firma ,,YAMATO“ yra pagaminusi pirmą japonišką krašto apmėtymo- susiuvimo mašiną (overloką). Ji gamina visas grandininio dygsnio, krašto apmėtymo ir krašto apmėtymo - susiuvimo pramonines siuvimo mašinas, taip pat specialias siuvimo mašinas įvairių trikotažo gaminių siuvimui. Šiandien firma yra lyderė tarp pasaulinių gamintojų siuvimo mašinų skirtų trikotažiniams gaminiam siūti.

     Be to, mūsų kompanija tiekia platų kitų pramoninių įrenginių ir įvairių prekių asortimentą. Pagrindinių UAB “KoLiz” atstovaujamų firmų ir prekių sąrašą, galite rasti svetaineje.

     Nuo 2006 m. UAB ,,KoLiz“ užsiima japoniškos firmos ,,JANOME“ produkcijos tiekimu. ,,JANOME“ – didžiausia buitinių ir siuvinėjimo siuvimo mašinų gamintoja. Gaminiai yra parduodami visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose. Daugiau informacijos apie šią įmonės veiklą galite rasti čia: http://www.janome.lt

     Sėkmingos prekybos ir aptarnavimo dėlei mūsų firma turi išvystytą infrastruktūrą:

- Specializuotą demonstracijų salę;

- Serviso centrą;

- Kvalifikuotą apmokytą personalą su didele darbo patirtimi;

- Efektyvią organizacinę ir techninę paramą tiesiogiai iš gamybos įmonių.

Tikimės sėkmingo ir abipusiai naudingo bendradarbiavimo su Jūsų įmone.  

          Pagarbiai,


          UAB “KoLiz” direktorius S. Vjalicin

Design aZ Co.                                                 © KoLiz 2007