Apie mus     Kontaktai     Produktai          Pradžia    

 

           

STIROLUX profesionali laidymo įranga

Siuvimo įranga

 

 - YAMATO

- HIGHLEAD

 

Laidymo įranga

 

- STIROLUX

 

Buitinės siuvimo mašinos

 

- JANOME

 
Generatorius 1.1l Generatorius 1.8l Generatorius 2.3l Generatorius 5.0l Generatorius dviems laidynėms
   
 
Stalas su generatoriumi Laidynė Stalas su išsiurbimu ir pakaitinimu Saugojimo padėtis
   

Techniniai duomenys

   

Kodėl namuose verta turėti profesionalią laidymo sistemą?

Drėgminio šiluminio apdorojimo/laidymo (DŠA) kokybę įtakoja garo kiekis ir kokybė (aušta temperatūra ir žemas drėgnumas). Kuo storesnis audinys, tuo daugiau reikia garo. Buitinėse laidynėse dėl svorio apribojimo ir saugumo sumetimais neįmanoma pasiekti reikalingo garo spaudimo.

Todėl profesionaliose laidymo sistemose Stirolux (kurios iš esmės yra sumažintos pramoninių sistemų kopijos), laidynės ir garo generatoriaus funkcijos atskirtos – garas gaminamas specialiame garo generatoriuje ir po to paduodamas į laidynę per aukšto slėgio vamzdelį. Ypač aukštos kokybės garo generatoriaus konstrukcija ir apsauginiai slėgio vožtuvai suteikia galimybę pasiekti iki 2,5 baro (atmosferų) garo spaudimą. Be to, didelė garo generatoriaus darbo talpa, pagaminta iš geriausio šilumos laidininko – aliuminio, leidžia pagaminti kokybiškesnį (sausesnį ir aukštesnės temperatūros) garą bei užtikrinti ilgą darbo autonomiškumą. Laidynėse Stirolux naudojamas užpatentuotas sprendimas “gyvatės urvas” kad išeinantį iš laidynės garą “išvalyti” nuo vandens lašų.

Kitas kokybiško laidymo aspektas – tai drėgnumo pašalinimas iš gaminio po garinio laidymo. Naudojant garinę laidynę komplekte su paprasta (buitine) laidymo lenta didesnis garo kiekis kondensuojasi gaminyje, todėl jam pašalinti po drėgno apdorojimo tenka kelis kartus laidyti gaminį su laidyne be garo (džiovinimas). Jeigu nepadarius džiovinimo pakabinti gaminį ant pakabos, džiūnant gaminyje vėl susidarys raukšlės.

Todėl profesionalių sistemų Stirolux laidymo staluose įmontuotos vakuuminio garo nuvedimo ir darbo plokštumos pašildymo įrenginiai. Tai leidžia padidinti garo per gaminį praėjimo greitį, greitai pašalinti garo perteklių ir eliminuoti drėgmės kondensavimą medžiaginiame laidymo stalo paviršiuje.

Naudojant profesionalią laidymo sistemą Stirolux Jūs galėsite šalinti raukšles laidyne praėjus tik vieną kartą. Pažeista skalbimo metu medžiagos struktūra bus atstatoma ir stabilizuojama, nereikės gaišti laiką džiovinimui.

Profesionalios laidymo sistemos Stirolux nereikalauja specialaus vandens ar vandens filtrų, turi didelį darbo resursą. Visas aptarnavimas susideda iš periodinio (apytikriai karta per pusmetį, o namuose – karta per 5 metus) garo generatoriaus darbo talpos praskalavimo.

Stalo komplekte – papildoma “rankovinė” kaladėlė (patogumui laidant rankoves ir keičiamas tefloninis laidynės padas – išvengti užblizginimo atsiradimo apdorojant gaminius iš sintetinės medžiagos. Pasirinkite STIROLUX 1100S arba STIROLUX 1800S buitiniams tikslams (autonominis darbo laikas atitinkamai 1,5-2,0 ir 2,0-3,0 val.). STIROLUX 2300S ir STIROLUX 5000S modeliai (autonominis darbo laikas iki 6,0 val.) be buitinių tikslų taip pat gali būti naudojami smulkiose siuvimo baruose, aprangos taisymo dirbtuvėse ir t.t.

   

Design aZ Co.                                                 © KoLiz 2007